Kategorie

Sonoflex 102mm 1m

Sonoflex 102 mm - odhlučněné tvarovatelné potrubí pro rozvod vzduchu

Akustické potrubí velmi účinně pomáhá snižovat hluk způsobený vaším odsávacím systémem. Pokud potřebujete průtok vzduchu udržet v tichosti, pomůže vám akustické potrubí!

89,00 Kč
S DPH Odesíláme následující pracovní den
Počet
Skladem

Sonoflex 102 mm - tvarovatelné potrubí pro rozvod vzduchu, doporučujeme použít pro vývod vzduchu, zapojení za ventilátor (možno i před pro maximální účinnost), minimální účinná délka je 1 metr, samozhášecí schopnost.

Akustické potrubí velmi účinně pomáhá snižovat hluk způsobený vaším odsávacím systémem. Pokud potřebujete průtok vzduchu udržet v tichosti, pomůže vám akustické potrubí!

Akustické potrubí - snižuje hluk vytvářený podél potrubí

Obsahuje vrstvu zvukového a tepelně izolačního sklolaminátu

Pevné a pružné

Méně tepla z potrubí

Jak funguje akustické vedení:

Akustické potrubí se skládá z vnitřní vrstvy a vnější vrstvy flexi potrubí, která je od sebe oddělena vrstvou izolačního skleněného vlákna. Jak vzduch prochází normálním flexi-potrubím, zvuk ventilátoru a proudící vzduch vibruje potrubí produkující hluk. Izolační vrstva ze skleněného vlákna v našem akustickém potrubí zabraňuje tomu, aby se vibrace dostaly z vnitřní vrstvy flexi potrubí do vnější vrstvy flexi potrubí. Pokud hluk z vašeho standardního flexi potrubí způsobuje problém, jeho použití sníží akustické vedení.

Upozornění: Akustické potrubí nezastaví hluk vašeho ventilátoru. Chcete-li snížit hluk z ventilátoru, zkuste jej zavěsit na  bungee šňůry. Akustické potrubí také nebude zcela tišit zvuk vzduchu vycházejícího z konce.  Hluk vzduchu může být dále redukován vytvořením zakulacených zatáček, spíše než ostrými pravými úhly, když se pohybujete kolem rohů, a natažením potrubí co nejvíce.

FLEX-277
15 ks