Kategorie

Canna Mono Draslík K 20% 1L

Canna Mono draslík je jednosložkové hnojivo, které dodává draslík do substrátu. Může být také použito jako doplňková látka ke stimulaci fáze kvetení.

379,00 Kč
S DPH Odesíláme za 1-4 pracovní dny
Počet

Toto organo-minerální hnojivo obsahuje 20% K2O a neobsahuje chlorid.

Draslík je základním prvkem v rostlině, mimo jiné pro růst, syntézu bílkovin a sacharidů, vodní hospodářství a pro přepravu vody a živin uvnitř rostliny ,

Draslík je přímo vstřebáván rostlinou, posiluje buněčné tkáně, zvyšuje obranyschopnost imunitního systému a podporuje rozvoj množství a kvality květenství.

Draslík v koncentrované formě není směsí hnojiv obsahujících vápník a hořčík.

v jednolitrové láhvi je vhodná hlavně pro květovou fázi, ale rostlině může prospět po celou dobu jejího vývoje. Tekutý draslík pomáhá vytvořit pevné buněčné stěny a přispívá tak k odolnosti rostlin. Optimalizuje transport vody a živin, vylaďuje zadržování vody, podporuje tvorbu proteinů a karbohydrátů.

Hnojivo Canna Mono Draslík nemíchejte s vápenatými a horčíkovými hnojivy. Lze ho využít jako doplněk při deficitu draslíku nebo při stimulaci ve fázi květu. Přidávání draslíku může měnit hodnoty pH nebo způsobit narušení mikroorganického života v kořenovém systému. Všechna kvalitní hnojiva by měla obsahovat dostatek tohoto prvku. Při nedostatku draslíku rozmíchejte 1-2 ml v litru vody.

C-K-1