Kategorie

Osvětlení

Osvětlení

Existuje 233 produktů.

Zobrazení 1-16 z 233 položek

Aktivní filtry

   Osvětlení je jedním z nejdůležitějších aspektů, které je spojeno s kvalitním a produktivním pěstováním.

   Outdoorově pěstované rostliny využívají sluneční světlo, které jim pomáhá růst a kvést, ale indoorově pěstované rostliny tuto možnost nemají. Světelnou energii tak musíme uměle nahrazovat. 

   Světelné spektrum a rostlinné cykly - různá spektra světla jsou vhodná pro různé fáze růstu. Rostliny mají tři hlavní etapy růstového cyklu; první fázi vegetace (modré světlo CFL žárovky), růstovou fázi (modré světlo, MH) a kvetení / plodnost (červené světlo, HPS). Světla s červeným spektrem se používají během kvetení, protože se podobají přírodnímu spektru venku v průběhu podzimních měsíců pomocí HPS lamp a LED systémů. Kromě toho existují také vysokotlaké sodíkové žárovky nazývané Dual nebo Grolux, u kterých je modré spektrum zvýšené na 40% tak, aby poskytovalo vhodnou kombinaci spektra po celou dobu životního cyklu rostliny. 

   Světlo je jedním z nejdůležitějších faktorů v indoor pěstování; světlo = váha!

  Zelené světlo - je třeba zmínit, že zelené světlo neovlivňuje rostliny a umožňuje vám pracovat s rostlinami bez narušení fotosyntézy i během noční fáze, když jsou světla vypnuta, aniž byste jim způsobili stres.